Gastronomia

STOŁÓWKA

Śniadania i obiadokolacje wydajemy na stołówce znajdującej się na terenie ośrodka.

Gościom z dziećmi do 3 roku życia zupy dla dzieci wydawane są od godziny 13:00. Do dyspozycji naszych gości również krzesełka do karmienia.

 

PASAŻ GASTRONOMICZNO-HANDLOWY

Jesteś naszym gościem? Korzystaj z 10% zniżki w pasażu gastronomiczno-handlowym tuż obok ośrodka Jantar.

Rabat dotyczy również sklepu ODIDO

SMAZALNIA, WĘDZARNIA, BAR, KAWIARNIA, LODZIARNIA

Świeżo uwędzona, pachnąca, złocista, złowiona kilka godzin wcześniej ryba – czy jest coś lepszego? Nie dość, że jej smak nie ma sobie równych, to jeszcze samo wędzenie może dostarczyć wiele przyjemności i satysfakcji. To nasza specjalność.

Ryby wędzimy w tradycyjnych wędzarniach, z wykorzystaniem drewna olchowego lub dębowego, według staropolskiej receptury. Używamy wyłącznie naturalnych przypraw.

Zamów świeżutką rybę – uwędzimy ją na Twoich oczach, poczujesz jej aromat, skosztujesz jej od razu po wyjęciu z wędzarni, gdy będzie jeszcze ciepła. Ten smak i zapach sprawią, że będziesz do nas często wracać. W tym samym miejscu zjesz także znakomitą rybę smażoną.

 

U nas najesz się do syta za przystępną cenę.

Nasz bar ,,Tanie Danie ,, to domowe obiady jak u mamy !

Pyszne lody w letni dzień nad morzem. Każdy wybierze sobie swój ulubiony smak i dodatek. Prawdziwą rewelacją w naszym menu jest Chipstix, czyli zakręcony smażony ziemniak na patyku. To nowość na po polskim rynku ciesząca się coraz to większą popularnością, znana także pod nazwą “Spiralna Frytka” bądź “Zakręcona Frytka“. W ofercie także gofry, desery śmietanowe, sorbety i zimne napoje. Nasza lodziarnia znajduje się przy głównej ulicy w Łazach biegnącej w stronę głównego wejścia na plażę. Odmówisz sobie takiej przyjemności?