Rejsy po Bałtyku.

Na Bornholm, a może na dorsza?

Masz ochotę spędzić dzień na rejsie po Bałtyku, połączony ze zwiedzaniem „Majorki Północy”? Tak nazywany jest Bornholm. Z Darłowa przez cały rok pływa tam statek (katamaran) o wdzięcznej nazwie Jantar. Polecamy tym bardziej! Statek Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej wychodzi z Darłowa o godz. 7.00, a na Bornholm przypływa ok. 11.30. W rejs powrotny wypływa o godz. 17.30, a do Darłowa wraca ok. godz. 22.00.

W Darłówku możesz też wybrać krótszy rejs (zwykle trwa ok. 40 minut) na statku stylizowanym na łódź wikingów lub starodawny galeon.

Z Darłówka wyruszają też morskie wyprawy na ryby. Dla zapaleńców wędkowania polowanie na dorsza, zwłaszcza z pokładu profesjonalnie wyposażonego rybackiego kutra, to żelazny punkt programu. Doświadczony szyper popłynie z Tobą tam, gdzie połów będzie najlepszy.

Lubisz nurkować? Wybierz się na eksplorację jednego z licznych w Bałtyku wraków. Przygodę innego rodzaju przeżyjesz podczas rejsu szybką łodzią motorową – poczujesz prędkość, morski wiatr we włosach i solidny zastrzyk adrenaliny.

W rejs po Bałtyku wybierzesz się też z Kołobrzegu. Popłyniesz stamtąd m.in. statkiem stylizowanym na okręt piracki, a nawet zdemobilizowanym okrętem Polskiej Marynarki Wojennej.

Rejsy na Bornholm z Darłowa lub Kołobrzegu

Bilety zarezerwujesz na stronie Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej:https://www.kzp.kolobrzeg.pl/